wt. - pt. w godz. 10-14, 15-19, w dni wolne - godzinę przed koncertem.

Philharmonic Music Summer 2017

Szanowni Państwo,

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy Państwa na cykl koncertów letnich Philharmonic Music Summer. Ze wzlględu na decyzję o przystąpieniu od lipca'2017 do prac remontowych w gmachu Filharmonii Krakowskiej przy ulicy Zwierzynieckiej, tegoroczna seria koncertów letnich, dzięki wsparciu i współpracy z Muzeum Narodowym, odbędzie się w przepięknym wnętrzu Pałacu Biskupa Erazma Ciołka przy ulicy Kanoniczej.

Każdy ze wspólnie spędzonych dziewięciu wieczorów lipca i sierpnia wypełniony będzie prawdziwymi perełkami światowej kameralistyki.  Usłyszymy między innymi utwory Bacha, Mozarta, Iberta, Debussy’ego, Dvořáka, Gershwina, Piazzolli czy Preisnera; zaś w Sali Cnót lub na dziedzińcu pałacu przy Kanoniczej wystąpią duety, tria, kwartety i kwintety, zestawy instrumentów dętych, smyczkowych, strunowych, głosów ludzkich, czy viol da gamba. A wszystko - by w gorące letnie wieczory odczuć muzyczne orzeźwienie.

Niech wspólnie spędzony wakacyjny czas stanie się dla Państwa zachętą do odwiedzania naszej instytucji przez cały zbliżający się sezon artystyczny 2017/2018.

Repertuar - pobierz